Koliba Všemina

Koliba Všemina

V objektu byl pro hosty připraven krytý vyhřívaný bazén s protiproudem, sauna. Dále pak krb s pergolou pro letní opékačky, kuchyň pro hosty. Přízemí navazuje na venkovní plochu s asfaltovým tenisovým nebo volejbalovým hřištěm, dále prostor s pískovištěm, houpačkami, dětským hřištěm. Je zde možné aktivně odpočívat.
1. patro: slouží pro stravování a dále je použitelné k univerzálním účelům. Je zde restaurace sloužící i jako univerzální místnost (svatby, oslavy, hostiny, prezentace, školení, cvičení …) a bar – ten je k dispozici v případě zájmu pro uzavřenou společnost. Z restaurace i baru je možno vyjít na terasu, která je po celé šíři západní strany penzionu. Restaurace, bar a bazén mají celou jižní a západní stěnu prosklenou, a tak i když nevhodné klimatické podmínky znemožňují pobyt přímo v přírodě, pobyt v těchto místnostech umožní hostům zážitek z překrásného výhledu do krajiny z vyhřátého penzionu v blízkosti baru či bazénu. Restaurace a bar mají dále velké krby, jež tento zážitek ještě umocní. V tomto patře se nachází dále hlavní vchod do budovy, recepce, výtah a toalety.
2.patro: slouží jako ubytovací část. Je zde 7 4lůžkových pokojů u každého možnost přistýlky a dva pokoje 2lůžkové. Celková lůžková kapacita penzionu je 39 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným prostorným sociálním zařízením které obsahuje: jedno nebo dvě umyvadla s velkým zrcadlem, vanu, sprchový kout a WC. Pokoje jsou vybaveny základním nábytkem to je 4 lůžky, skříňkami na odložení věcí, sedací soupravou z níž možno udělat přistýlku a barevným televizorem. Všechny pokoje mají samostatný balkonek a chodbičku s vestavěnými šatními skříněmi. Hosté penzionu mají zdarma vstup na diskotéku ve Slušovicích, která je nejnavštěvovanější v regionu, kde jsou v 4 patrech zábava pro všechny.. Dále je možno hrát šipky, stolní tenis a kulečník.V přízemí penzionu se nachází krb s pergolou, pro nerušené opékání masa s krásným výhledem na krajinu a v případě, že by akci chtěl překazit déšť, je zde terasa, kde se v opékání i za nepřízně počasí může pokračovat. Dále je možné se účastnit v případě zájmu akcí v hotelu Všemina vzdáleném 500 metrů.

Fotogalerie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..