Nedostavěná nemocnice v Moskvě

I hlavní město Ruské federace má svá tajemná místa. Místo, o kterém tady píši je velmi strašidelné a většina lidí, která dovnitř vstoupí už nevyleze ven!

Určitě víte, že každé město má své památky a místa, při kterých se nesmírnou krásou tají dech, ale i přes všechna krásná místa jako je státní univerzita, věž Ostankino, Rudé náměstí atd. je nedostavěná nemocnice ve čtvrti Khovrino jedno z míst, které kazí krásu Moskvy.

Proč?
Výlet do této nemocnice radši hodně promýšlejte, protože byste se už nemuseli vrátit ven.

Nemocnici začali stavět v 80. letech 20. století, jako víceprofilovou. Jenže po několika letech byl projekt pozastaven kvůli problémům s půdou (budovy se začaly propadat, půda byla nestabilní). Přízemí už zmizelo pod zemí celé a všechny sklepní prostory byly pod vodou. Hned se stala místem, kde se scházeli satanisté, bezdomovci a psychopati, kromě toho sem přicházeli i stalkeři a extremální turisté.

Teď je budova hlídána a schována za ostnatým drátem, ale lidská vynalézavost vyhrává vždy a proto si lidi najdou cestu, jak se dovnitř dostat. A jak jsem to tu psal dvakrát, většina lidí se už nevrátí!

Fotogalerie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..