Nemocnice Osteopathic (Detroit)

Nemocnice Osteopathic (Detroit)

Detroitská osteopatická nemocnice s využitím prostředků věnovaných panem Philipem Grayem v roce 1919 měla skromné ​​začátky v přestavěném domě s 38 lůžky. Zde byly k léčbě pacientů použity osteopatické principy; tyto základní hodnoty se zaměřují na schopnost těla léčit a racionální zacházení založené na jednotě těla, samoregulaci a vzájemném vztahu struktury a funkce.

Zařízení bylo umístěno v Highland Parku, který prosperoval a rostl z automobilového průmyslu podobně jako okolní město Detroit. V třicátých letech byla potřebná expanze a v roce 1937 byla postavena dvoupodlažní budova, která nemocnici poskytla celkem 100 lůžek, známá jako Philip Grey Memorial Unit. Byla pojmenována po původním zakladateli a obsahovala moderní vybavení, jako je operační sál a rentgenové jednotky. Nemocnice pokračovala v růstu a rozšiřování i po výstavbě jednotky; Od roku 1943 do roku 1955 bylo provedeno sedm rozšíření, včetně osmipatrové věže, která nahradila původní domy a zvýšila kapacitu na 220 lůžek.

Zařízení bylo v 80. letech druhým největším zaměstnavatelem ve městě, v roce 1991 však začala krachovat. Detroit-Macomb Hospital Corporation koupila neúspěšnou nemocnici za 1,2 milionu dolarů, zejména za účelem získání lékařů a jejich pacientů. Osteopatická nemocnice oficiálně zavřela své dveře v prosinci 1992, nicméně kanceláře a malá zdravotní klinika byly stále funkční. Zbytek zařízení zůstal neobsazený a zařízení bylo vydraženo.

V roce 2004 byla část zařízení znovu otevřena jako Business Entrepreneurship, Science, Technology Academy (AKA The BEST Academy) a tři patra byla zrekonstruována pro okupaci. Přestože byly plánovány rehabilitace zbytku nemocnice, nikdy se neudáyl. Prázdné části nemocnice byly ponechány zapomění a podlehly vandalům; BEST Academy byla dokonce uzavřena na několik dní v roce 2007, kdy byly měděné telefonní dráty v tunelech zcizeny zloději. Akademie nakonec byla uzavřena v roce 2012 z důvodu negativní zpětné vazby, takže celé zařízení osyřelo.

Historické fotografie:

Fotogalerie:

Zdroj foto: detroiturbex.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..